Dnes je: , čas:  

Tvorba webu

Referendum 3xÁNO

Vážení spoluobčania,

blíži sa termín dôležitej udalosti v našej krajine, termín 7. február, ktorý znamená pre nás jedinečnú možnosť vyjadriť svoj názor v referende o ochrane rodiny. Referendum, ako všeľudové hlasovanie je prejavom priamej demokracie a slobody človeka. Nenechajme výjsť nazmar túto príležitosť a pristúpme k tejto možnosti zodpovedne. Prejavme sa ako slobodní ľudia, ktorým záleží na budúcnosti ich detí a vnúčat a na budúcnosti rodiny. Referendum bude prebiehať aj v našej obci od 7-mej hodiny do 22-tej rodiny v sobotu 7. Februára.

Príďte povedať svoj názor na to, či je manželstvo zväzkom muža a ženy, či dieťa má právo na mamu a otca pri adopcii, či majú rodičia právo ochrániť svoje deti pred nevhodnou sexuálnou výchovou.

Vážení spoluobčania, to čo je v našej krajine samozrejmosťou, je už vo viacerých krajinách spochybňované. Využime šancu vyjadriť sa k hodnotám, ktoré utvárali naše rodiny i náš národ. Využime šancu ovplyvniť našu budúcnosť a príďme hlasovať v referende o ochrane rodiny, v sobotu 7. februára.
Ďakujem za pozornosť.

embed video plugin powered by Union Development

Nemáte oprávnenie aby ste mohli písať komentáre.Prosím prihláste sa!

Kde nás nájdete!

Telefón: 0903 771 596, 057 445 0654
Email: info@grkat-hanusovce.sk
Website: www.grkat-hanusovce.sk

Záhradná 655/60
Hanušovce nad Topľou
094 31

Správcovia stránky